שעה בסן אנטוניו, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסן אנטוניו, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה סן אנטוניו היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מסן אנטוניו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסן אנטוניו:
תמונות מסן אנטוניו

מיקומה של סן אנטוניו

המיקום הגאוגרפי של העיר סן אנטוניו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סן אנטוניו:
מיקומה של סן אנטוניו29°25′N 98°30′W

השעה בסן אנטוניו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסן אנטוניו לשפות הבאות:

סן אנטוניו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סן אנטוניו (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-5
 • שעון ישראל סן אנטוניו:השעון של סן אנטוניו מאחר את שעון ישראל ב-8 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסן אנטוניו (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסן אנטוניו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סן אנטוניו או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל סן אנטוניו)

שעה בסן אנטוניו, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בסן אנטוניו? | שעה בסן אנטוניו | שעון מקומי בסן אנטוניו | זמן בסן אנטוניו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
14:38:51

מידע על העיר סן אנטוניו בארצות הברית (ארה"ב):

סן אנטוניו (באנגלית: San Antonio) היא העיר השנייה בגודלה במדינת טקסס, והשביעית בגודלה בארצות הברית. העיר שוכנת בדרום טקסס, והיא שער הכניסה התרבותי אל דרום-מערב ארצות הברית. העיר היא מושב מחוז בקסאר. נכון לשנת 2010 מתגוררים בעיר כ-1,380,000 תושבים. קצב גידול האוכלוסייה בסן אנטוניו הוא בין הגבוהים בארצות הברית (רביעית בקצב הגידול בין השנים 2000–2006). במטרופולין סן אנטוניו מתגוררים כ-2 מיליון תושבים, והוא המטרופולין ה-28 בגודלו בארצות הברית.
בעיר ישנה נוכחות צבאית גדולה - היא ביתם של מבצר סם יוסטון, בסיס חיל האוויר לקלנד, בסיס חיל האוויר רנדולף והבסיס העירוני ברוקס. העיר היא ביתו של מרכז הרפואה של דרום טקסס, המרכז המחקרי והטיפולי היחיד באזור דרום טקסס.
בעיר מבקרים כ-20 מיליון תיירים מדי שנה. אתרי התיירות העיקריים בעיר הם מבצר אלמו בו נערך קרב אלמו, מדרכת נהר מפורסמת, תרבויות האלמו והטקסאנו, עולם המים של סן אנטוניו, ופארק השעשועים סיקס פלאגס פיאסטה טקסס. העיר היא גם ביתו של מוזיאון האמנות המודרנית הראשון בטקסס, מוזיאון מריון קוגלר מקניי. בסמיכות לעיר מצוי הפארק הלאומי אתרי המיסיון בסן אנטוניו, הכולל ארבעה מיסיונים, שהוכר כאתר מורשת עולמית.

מה השעה בסן אנטוניו - מידע:

דף מידע זה אודות סן אנטוניו בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסן אנטוניו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסן אנטוניו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסן אנטוניו, לפי שעון סן אנטוניו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סן אנטוניו וזמן סן אנטוניו או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סן אנטוניו עכשיו וגם את שעון סן אנטוניו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סן אנטוניו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסן אנטוניו?
 • מה הזמן בסן אנטוניו?
 • מהי השעה המקומית בסן אנטוניו?
 • זמן המקומי בסן אנטוניו
 • סן אנטוניו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סן אנטוניו?
 • שעה בסן אנטוניו - מהי?
 • זמן סן אנטוניו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסן אנטוניו וכן זמן נוכחי בסן אנטוניו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סן אנטוניו מדויק. שעון סן אנטוניו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסן אנטוניו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.