שעה בסיאטל, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסיאטל, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה סיאטל היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מסיאטל

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסיאטל:
תמונות מסיאטל

מיקומה של סיאטל

המיקום הגאוגרפי של העיר סיאטל עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סיאטל:
מיקומה של סיאטל47°36′35″N 122°19′59″W

השעה בסיאטל - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסיאטל לשפות הבאות:

סיאטל - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סיאטל (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-7
 • שעון ישראל סיאטל:השעון של סיאטל מאחר את שעון ישראל ב-10 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסיאטל (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסיאטל.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סיאטל או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל סיאטל)

שעה בסיאטל, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בסיאטל? | שעה בסיאטל | שעון מקומי בסיאטל | זמן בסיאטל

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
14:00:42

מידע על העיר סיאטל בארצות הברית (ארה"ב):

סיאטל (באנגלית: Seattle) היא העיר הגדולה ביותר בצפון מערב ארצות הברית. היא ממוקמת במדינת וושינגטון, בין מיצר פיוג'ט ובין אגם וושינגטון, כ-155 קילומטרים, דרומית לגבול קנדה - ארצות הברית. הפסגות מכוסות השלג של ההרים ריניר וביקר (רכס קסקיד) מתנשאות במזרחה. סיאטל נמצאת במחוז קינג, והיא העיר המרכזית בו.
אזור סיאטל יושב לראשונה לראשונה ב-14 בנובמבר 1851, על ידי ארתור א. דני וצוותו. השם הראשון שניתן לעיר היה ניו-יורק, מאוחר יותר דוואמפס ולבסוף סיאטל, על שמו של צ'יף נואה סיאטל (Sealth), שהיה הצ'יף של שני שבטים מקומיים. נכון לשנת 2006, אוכלוסיית העיר מונה כ- 584,000 איש. סיאטל רבתי מונה כ-3.3 מיליון נפשות. כינויה הרשמי הוא עיר האזמרגד (Emerald City), לאור העלווה ירוקת העד שמקיפה את העיר.
סיאטל נחשבת למולדת הגראנג', בה נוסדו להקות כמו נירוונה, פרל ג'אם, סאונדגארדן ואליס אין צ'יינס בנוסף מוזיקאים רבים כמו ג'ימי הנדריקס ניגנו בעיר. היא נחשבת לעיר עם צריכת קפה רבה, ולא בכדי - מספר חברות קפה מצליחות (כדוגמת סטארבקס) התחילו את דרכן בסיאטל. על פי מרשם האוכלוסין של ארצות הברית, סיאטל היא העיר בה אחוז בוגרי הקולג', הוא הגבוה בארצות הברית.
בסיאטל קיימים מוסדות מחקר רבים: אוניברסיטת וושינגטון, מרכז המחקר של מיקרוסופט ומרכז האצ'ינסון לחקר הסרטן. כמו כן פועלות בעיר אוניברסיטת סיאטל ואוניברסיטת סיאטל פאסיפיק.
הקהילה היהודית הראשונה נוסדה בשנת 1887. אחרי מלחמת העולם הראשונה התיישבו בסיאטל יהודים ספרדים רבים והקימו את הקהילה הספרדית הגדולה ביותר בארצות הברית. הקהילה היהודית מונה היום כ-10,000 נפש, ולה מוסדות דת, חינוך ותרבות.
סיאטל היא עיר תאומה לבאר שבע שבישראל, ואחד הפארקים בדרום מזרח העיר קרוי משנת 1978 "פארק באר שבע"[1]. הפארק שוכן בתחום שלפי אמונת האינדיאנים ילידי המקום היה מקום לידתה המקודש של בת הצ'יף ראש השבט. בגלל היותו שטח קדוש הוא הוכר כשטח ציבורי, ובשנת 1905 שבה הוקם הפארק נאסר על יזמי בנייה לבנות בו. במקום אגם מלאכותי שבו ניתן לשוט ומדשאות רחבות. בבאר שבע הקימו כהוקרת תודה פארק מקביל וקטן יותר בשם "גן סיאטל".

מה השעה בסיאטל - מידע:

דף מידע זה אודות סיאטל בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסיאטל. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסיאטל תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסיאטל, לפי שעון סיאטל. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סיאטל וזמן סיאטל או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סיאטל עכשיו וגם את שעון סיאטל כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סיאטל עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסיאטל?
 • מה הזמן בסיאטל?
 • מהי השעה המקומית בסיאטל?
 • זמן המקומי בסיאטל
 • סיאטל - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סיאטל?
 • שעה בסיאטל - מהי?
 • זמן סיאטל - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסיאטל וכן זמן נוכחי בסיאטל. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סיאטל מדויק. שעון סיאטל המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסיאטל. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.