שעה בסן פרנסיסקו, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסן פרנסיסקו, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה סן פרנסיסקו היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מסן פרנסיסקו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסן פרנסיסקו:
תמונות מסן פרנסיסקו

מיקומה של סן פרנסיסקו

המיקום הגאוגרפי של העיר סן פרנסיסקו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סן פרנסיסקו:
מיקומה של סן פרנסיסקו37°47′N 122°25′W

השעה בסן פרנסיסקו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסן פרנסיסקו לשפות הבאות:

סן פרנסיסקו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סן פרנסיסקו (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-7
 • שעון ישראל סן פרנסיסקו:השעון של סן פרנסיסקו מאחר את שעון ישראל ב-10 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסן פרנסיסקו (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסן פרנסיסקו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סן פרנסיסקו או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל סן פרנסיסקו)

שעה בסן פרנסיסקו, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בסן פרנסיסקו? | שעה בסן פרנסיסקו | שעון מקומי בסן פרנסיסקו | זמן בסן פרנסיסקו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
16:00:29

מידע על העיר סן פרנסיסקו בארצות הברית (ארה"ב):

סן פרנסיסקו (באנגלית: San Francisco; בשמה הרשמי: City and County of San Francisco – העיר והמחוז סן פרנסיסקו) היא העיר הרביעית בגודלה במדינת קליפורניה שבארצות הברית. נכון לשנת 2013, בעיר מתגוררים כ-837,442 תושבים, וגודלה הוא כ-121 קמ"ר. העיר ממוקמת בקצה הצפוני של חצי האי סן פרנסיסקו, וצפיפות האוכלוסין בה היא כ-6,898 איש לכל קילומטר רבוע. צפיפות האוכלוסין בעיר היא הגבוהה ביותר במדינת קליפורניה, והשנייה בגובהה בארצות הברית כולה. המטרופולין של העיר הוא ה-13 בגודלו בארצות הברית, ומתגוררים בו כ-4.5 מיליון תושבים. סן פרנסיסקו נחשבת למרכז הכלכלי, התרבותי והתעבורתי של אזור מפרץ סן פרנסיסקו, אזור בו מתגוררים כ-7.4 מיליון תושבים.
בשנת 1776, הקימו המתיישבים הספרדים מבצר באזור שער הזהב ומיסיון על שמו של פרנציסקוס מאסיזי בסמוך לו. הבהלה לזהב לאזור מדינת קליפורניה בשנת 1848, גררה עמה תקופה של התרחבות משמעותית לאזור, והביאה לעליית מספר התושבים בו בשנה אחת מ-1,000 ל-25,000. התרחבות זו הפכה את העיר לגדולה ביותר באזור החוף המערבי באותה התקופה. בשנת 1906, התרחשה בעיר רעידת אדמה חזקה, שהביאה לשריפות ענק ולהשמדתם של כשלושה רבעים מן העיר. למרות זאת נבנתה העיר מחדש והתאוששה במהירות, ותשע שנים לאחר ההרס התארחה בעיר התערוכה לכבוד פתיחתה של תעלת פנמה. במהלך מלחמת העולם השנייה שימשה סן פרנסיסקו כנמל להעברת חיילים מארצות הברית לחזית האוקיינוס השקט. לאחר המלחמה, חזרתם והתמזגותם של החיילים, ההגירה המסיבית למדינה, ועמדות יותר ויותר ליברליות בנושאים רבים בנוסף לגורמים נוספים הביאו את קיץ האהבה ואת התנועה לזכויות הלהט"ב לעיר. גורמים אלו הפכו את העיר למרכז האקטיביזם הליברלי החברתי בארצות הברית.
כיום סן פרנסיסקו היא מוקד תיירות פופולרי בינלאומי, הידוע בשל הערפל הקיצי הקריר שלה, הגבעות והכבישים התלולים שבגבולותיה והשילוב האקלקטי בין אדריכלות ויקטוריאנית לאדריכלות מודרנית. אתריה המפורסמים של העיר כוללים את גשר שער הזהב, קרון הכבל של העיר וצ'יינהטאון. העיר היא גם מרכז כלכלי ובנקאי, וביתם של למעלה משלושים מוסדות כלכליים בינלאומיים, וכן מרכז של תעשיית ההייטק הבינלאומית.

מה השעה בסן פרנסיסקו - מידע:

דף מידע זה אודות סן פרנסיסקו בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסן פרנסיסקו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסן פרנסיסקו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסן פרנסיסקו, לפי שעון סן פרנסיסקו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סן פרנסיסקו וזמן סן פרנסיסקו או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סן פרנסיסקו עכשיו וגם את שעון סן פרנסיסקו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סן פרנסיסקו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסן פרנסיסקו?
 • מה הזמן בסן פרנסיסקו?
 • מהי השעה המקומית בסן פרנסיסקו?
 • זמן המקומי בסן פרנסיסקו
 • סן פרנסיסקו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סן פרנסיסקו?
 • שעה בסן פרנסיסקו - מהי?
 • זמן סן פרנסיסקו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסן פרנסיסקו וכן זמן נוכחי בסן פרנסיסקו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סן פרנסיסקו מדויק. שעון סן פרנסיסקו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסן פרנסיסקו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.