שעה בסן חוזה, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסן חוזה, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה סן חוזה היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מסן חוזה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסן חוזה:
תמונות מסן חוזה

השעה בסן חוזה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסן חוזה לשפות הבאות:

סן חוזה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סן חוזה (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-7
 • שעון ישראל סן חוזה:השעון של סן חוזה מאחר את שעון ישראל ב-10 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסן חוזה (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסן חוזה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סן חוזה או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל סן חוזה)

שעה בסן חוזה, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בסן חוזה? | שעה בסן חוזה | שעון מקומי בסן חוזה | זמן בסן חוזה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 21 ביולי 2024
19:37:24

מידע על העיר סן חוזה בארצות הברית (ארה"ב):

סן חוזה (באנגלית: San Jose) היא העיר השלישית בגודלה במדינת קליפורניה (אחרי לוס אנג'לס וסן דייגו), והעשירית בגודלה בארצות הברית. העיר היא בירת מחוז סנטה קלרה, וכן העיר הגדולה ביותר בו. סן חוזה שוכנת מדרום-מזרח לסן פרנסיסקו, בקצהו הדרומי של מפרץ סן פרנסיסקו ולמעשה מהווה את גבולו הדרומי של עמק הסיליקון המשתרע בין שתיהן.
לפני הגעת הספרדים, יושב האזור סביב סן חוזה בידי אינדיאנים. סן חוזה נוסדה ב-29 בנובמבר 1777 כסן חוזה דה גואדלופה (San José de Guadalupe), והיא הייתה העיר האזרחית הראשונה של המושבה הספרדית באלטה קליפורניה. בעיר הייתה קהילה חקלאית והיא שימשה כעזר למתקני הצבא הספרדי שהיו בסן פרנסיסקו ובמונטריי. עם הצטרפותה של קליפורניה לאיחוד בשנת 1850, הפכה סן חוזה לעיר הבירה הראשונה של המדינה.
באמצע המאה ה-20, לאחר יותר מ-150 שנים כקהילה חקלאית קטנה, הכיל אזור סן חוזה כמה מן הקרקעות הלא מפותחות האחרונות באזור מפרץ סן פרנסיסקו. בשלב הזה הוא החל לחוות גידול מהיר באוכלוסייה, שברובו נבע מחיילים משוחררים שחזרו ממלחמת העולם השנייה. העיר המשיכה את התפתחותה בשנות ה-50 ובה-60 על ידי סיפוח קרקעות נוספות. הגידול המהיר בטכנולוגיה, ובתעשיית המיקרואלקטרוניקה בפרט, האיץ את הפיכתה של העיר למטרופולין עירוני.
מיקומה של העיר בתוך תעשיית ההיי-טק המקומית בשנות ה-90, הקנה לה את הכינוי "עיר הבירה של עמק הסיליקון". כיום נחשבת סן חוזה לעיר עולם. היא נחשבת לאחת מן הערים הבטוחות ביותר מבין הערים הגדולות בארצות הברית.[1]

מה השעה בסן חוזה - מידע:

דף מידע זה אודות סן חוזה בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסן חוזה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסן חוזה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסן חוזה, לפי שעון סן חוזה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סן חוזה וזמן סן חוזה או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סן חוזה עכשיו וגם את שעון סן חוזה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סן חוזה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסן חוזה?
 • מה הזמן בסן חוזה?
 • מהי השעה המקומית בסן חוזה?
 • זמן המקומי בסן חוזה
 • סן חוזה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סן חוזה?
 • שעה בסן חוזה - מהי?
 • זמן סן חוזה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסן חוזה וכן זמן נוכחי בסן חוזה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סן חוזה מדויק. שעון סן חוזה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסן חוזה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.