שעה בסולט לייק סיטי, יוטה, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסולט לייק סיטי, יוטה, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה סולט לייק סיטי, יוטה היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מסולט לייק סיטי, יוטה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסולט לייק סיטי, יוטה:
תמונות מסולט לייק סיטי, יוטה

מיקומה של סולט לייק סיטי, יוטה

המיקום הגאוגרפי של העיר סולט לייק סיטי, יוטה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סולט לייק סיטי, יוטה:
מיקומה של סולט לייק סיטי, יוטה40°45′0″N 111°53′0″W

השעה בסולט לייק סיטי, יוטה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסולט לייק סיטי, יוטה לשפות הבאות:

סולט לייק סיטי, יוטה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סולט לייק סיטי, יוטה (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-6
 • שעון ישראל סולט לייק סיטי, יוטה:השעון של סולט לייק סיטי, יוטה מאחר את שעון ישראל ב-9 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסולט לייק סיטי, יוטה (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסולט לייק סיטי, יוטה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סולט לייק סיטי, יוטה או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל סולט לייק סיטי, יוטה)

שעה בסולט לייק סיטי, יוטה, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בסולט לייק סיטי, יוטה? | שעה בסולט לייק סיטי, יוטה | שעון מקומי בסולט לייק סיטי, יוטה | זמן בסולט לייק סיטי, יוטה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 21 ביולי 2024
19:54:47

מידע על העיר סולט לייק סיטי, יוטה בארצות הברית (ארה"ב):

סולט לייק סיטי היא עיר הבירה של מדינת יוטה (ארצות הברית) והעיר המאוכלסת ביותר בה. נכון למפקד התושבים של שנת 2000 אוכלוסייתה מונה 181,743 נפש. אזור המטרופולין שלה מונה למעלה ממיליון תושבים. העיר שוכנת ליד ימת המלח הגדולה שביוטה ומכאן מקור שמה.
העיר הוקמה בשנת 1847 בידי קבוצה של מורמונים בהנהגתו של בריגהם יאנג, שביקשו להתרחק מהאיבה כלפי בני דתם במערב התיכון וחיפשו מקום שבו יוכלו לחיות על פי אמונתם באופן חופשי. סולט לייק סיטי היא המרכז העולמי של הכנסייה המורמונית, או בשמה המלא "כנסיית ישו המשיח של קדושי אחרית הימים".
הפריחה בחציבת מכרות במערב ובנייתה של מסילת הברזל לרוחב יבשת אמריקה הצפונית הביאו לצמיחה כלכלית של העיר, שכונתה "צומת הדרכים של המערב". במהלך המאה ה-20 התפתחו בעיר ובסביבותיה מיזמי תיירות ופנאי, ובשנת 2002 אירחה סולט לייק סיטי את אולימפיאדת החורף.

מה השעה בסולט לייק סיטי, יוטה - מידע:

דף מידע זה אודות סולט לייק סיטי, יוטה בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסולט לייק סיטי, יוטה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסולט לייק סיטי, יוטה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסולט לייק סיטי, יוטה, לפי שעון סולט לייק סיטי, יוטה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סולט לייק סיטי, יוטה וזמן סולט לייק סיטי, יוטה או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סולט לייק סיטי, יוטה עכשיו וגם את שעון סולט לייק סיטי, יוטה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סולט לייק סיטי, יוטה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסולט לייק סיטי, יוטה?
 • מה הזמן בסולט לייק סיטי, יוטה?
 • מהי השעה המקומית בסולט לייק סיטי, יוטה?
 • זמן המקומי בסולט לייק סיטי, יוטה
 • סולט לייק סיטי, יוטה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סולט לייק סיטי, יוטה?
 • שעה בסולט לייק סיטי, יוטה - מהי?
 • זמן סולט לייק סיטי, יוטה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסולט לייק סיטי, יוטה וכן זמן נוכחי בסולט לייק סיטי, יוטה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סולט לייק סיטי, יוטה מדויק. שעון סולט לייק סיטי, יוטה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסולט לייק סיטי, יוטה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.