שעה בוושינגטון, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בוושינגטון, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה וושינגטון היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מוושינגטון

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בוושינגטון:
תמונות מוושינגטון

מיקומה של וושינגטון

המיקום הגאוגרפי של העיר וושינגטון עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של וושינגטון:
מיקומה של וושינגטון38°53′42.4″N 77°02′12.0″W

השעה בוושינגטון - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בוושינגטון לשפות הבאות:

וושינגטון - איזור זמן:

 • איזור הזמן של וושינגטון (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
 • שעון ישראל וושינגטון:השעון של וושינגטון מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ווושינגטון (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ווושינגטון.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל וושינגטון או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל וושינגטון)

שעה בוושינגטון, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בוושינגטון? | שעה בוושינגטון | שעון מקומי בוושינגטון | זמן בוושינגטון

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
20:19:04

מידע על העיר וושינגטון בארצות הברית (ארה"ב):

וושינגטון די. סי. (באנגלית: .Washington, D.C) היא עיר הבירה של ארצות הברית. העיר הוקמה ב-16 ביולי 1790, כעירייה נפרדת בתוך מחוז קולומביה (District of Columbia). חקיקת הקונגרס ב-1871 יצרה ממשל יחיד לטריטוריה הפדרלית כולה, ובפועל איחדה את העיר עם המחוז לישות פדרלית אחת. וושינגטון די. סי. נקראת על שמו של נשיאה הראשון של ארצות הברית, ג'ורג' וושינגטון והצמד אותיות די.סי מיצגות את המחוז השיפוטי בו היא נימצאת (D.C.=District of Columbia). העיר ממוקמת על גדתו הצפונית של נהר הפוטומק, היא גובלת במדינת וירג'יניה בדרום-מערב, ובמדינת מרילנד מצדדיה האחרים. בעיר מתגוררים כ-588 אלף תושבים; אך במהלך שבוע העבודה עולה אוכלוסייתה על מיליון תושבים, המגיעים אליה מהפרברים שמסביבה. באזור המטרופוליטני של וושינגטון מתגוררים כ-5.3 מיליון תושבים, מה שהופך אותו לאזור המטרופוליטני השמיני בגודלו בארצות הברית. הפרק הראשון בחוקת ארצות הברית קובע כי מחוז פדראלי, המופרד מן המדינות, יכול לשמש כבירה הקבועה של ארצות הברית. מרכזן של כל שלוש רשויות הממשל הפדרלי של ארצות הברית ממוקמים בוושינגטון, כמו גם מוזיאונים ומונומנטים לאומיים רבים. וושינגטון די. סי. מארחת כ-172 שגרירויות זרות, וכמו כן גם את הבנק העולמי, קרן המטבע הבינלאומית, מטה ארגון מדינות אמריקה, בנק הפיתוח האינטר-אמריקאי וארגון הבריאות הפן-אמריקאי. לקונגרס של ארצות הברית יש סמכות עליונה על וושינגטון די. סי.; לכן לתושבי העיר מנהל עצמאי מצומצם יותר מאשר לתושבי שאר המדינות בארצות הברית. לעיר אין סנאטור, אך יש לה נציג בבית הנבחרים. לנציג (Delegate) מעמד מיוחד, משום שהחוקה איננה מעניקה למחוז קולומביה זכות לייצוג בבית הנבחרים, אך נציגה רשאי להשתתף בדיוני הבית ולהצביע בוועדותיו, אולם איננו יכול להצביע במליאת הבית. אילו נחשב מחוז קולומביה למדינה, הוא היה המדינה הקטנה ביותר מבחינת שטח, המדינה השנייה הקטנה ביותר מבחינת אוכלוסייה, והראשונה מבחינת צפיפות אוכלוסייה.

מה השעה בוושינגטון - מידע:

דף מידע זה אודות וושינגטון בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בוושינגטון. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בוושינגטון תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בוושינגטון, לפי שעון וושינגטון. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון וושינגטון וזמן וושינגטון או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון וושינגטון עכשיו וגם את שעון וושינגטון כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון וושינגטון עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בוושינגטון?
 • מה הזמן בוושינגטון?
 • מהי השעה המקומית בוושינגטון?
 • זמן המקומי בוושינגטון
 • וושינגטון - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של וושינגטון?
 • שעה בוושינגטון - מהי?
 • זמן וושינגטון - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בוושינגטון וכן זמן נוכחי בוושינגטון. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון וושינגטון מדויק. שעון וושינגטון המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בוושינגטון. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.