שעה בקליפורניה סיטי, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקליפורניה סיטי, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה קליפורניה סיטי היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מקליפורניה סיטי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקליפורניה סיטי:
תמונות מקליפורניה סיטי

מיקומה של קליפורניה סיטי

המיקום הגאוגרפי של העיר קליפורניה סיטי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קליפורניה סיטי:
מיקומה של קליפורניה סיטי35°07′33″N 117°59′09″W

השעה בקליפורניה סיטי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקליפורניה סיטי לשפות הבאות:

קליפורניה סיטי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קליפורניה סיטי (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-7
 • שעון ישראל קליפורניה סיטי:השעון של קליפורניה סיטי מאחר את שעון ישראל ב-10 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקליפורניה סיטי (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקליפורניה סיטי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קליפורניה סיטי או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל קליפורניה סיטי)

שעה בקליפורניה סיטי, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בקליפורניה סיטי? | שעה בקליפורניה סיטי | שעון מקומי בקליפורניה סיטי | זמן בקליפורניה סיטי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
16:05:36

מידע על העיר קליפורניה סיטי בארצות הברית (ארה"ב):

קליפורניה (באנגלית: California (מידע · עזרה) היא מדינה השוכנת בחוף המערבי שבארצות הברית, והיא המדינה המאוכלסת ביותר בארצות הברית והשלישית בגודלה בשטחה, אחרי אלסקה וטקסס. היא גובלת באורגון בצפון, נבדה בצפון מזרח, אריזונה בדרום-מזרח, במקסיקו בדרום ובאוקיינוס השקט במערב. בקליפורניה גם שוכן המחוז המאוכלס ביותר בארצות הברית, מחוז לוס אנג'לס, וכן המחוז הגדול ביותר בשטחו, מחוז סן ברנרדינו. ארבע עריה הגדולות הן לוס אנג'לס, סן דייגו, סן חוזה וסן פרנסיסקו. בירתה היא סקרמנטו, השוכנת בצפון קליפורניה.
קליפורניה היא מדינה מגוונת ביותר מבחינה גאוגרפית, המשתרעת מרכסי ההרים סיירה נבדה במזרח לאוקיינוס השקט במערב; מיערות סקוויה נאה-אשוח דאגלס שבצפון-מערב לאזורי מדבר מוהאבי בדרום-מזרח. המדינה כוללת את ההר הגבוה ביותר (הר ויטני) ואת העמק הנמוך ביותר (עמק המוות) בשטח הרציף של ארצות הברית (ללא אלסקה).[1] מרכז המדינה מכיל בעיקר את הסנטרל ואלי, אחד האזורים החקלאיים הפוריים ביותר בעולם.
לקליפורניה השפעה מרכזית על התרבות הפופולרית הגלובלית נוכח היותה מקום לידת תעשיית הקולנוע, תרבות הנגד ההיפית, האינטרנט,[2] והמחשב האישי. חלקים מרכזיים מכלכלתה הם תעשיית התרבות בהוליווד וטכנולוגיה בעמק הסיליקון. אם הייתה מדינה עצמאית, הייתה קליפורניה הכלכלה השישית בגודלה בעולם והמדינה ה-35 מבחינת אוכלוסייתה.[3]
שמה נלקח מרומן ספרדי שנכתב במאה ה-16. ככל הנראה מתייחס השם לאקלימה של המדינה. Calo בספרדית פירושו "חם" ו-Forno פירושו "כבשן". הכינוי הרשמי של המדינה: "המדינה המוזהבת" ("The Golden State"), כינוי המזכיר את הבהלה לזהב של שנת 1849.

מה השעה בקליפורניה סיטי - מידע:

דף מידע זה אודות קליפורניה סיטי בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקליפורניה סיטי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקליפורניה סיטי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקליפורניה סיטי, לפי שעון קליפורניה סיטי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קליפורניה סיטי וזמן קליפורניה סיטי או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קליפורניה סיטי עכשיו וגם את שעון קליפורניה סיטי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קליפורניה סיטי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקליפורניה סיטי?
 • מה הזמן בקליפורניה סיטי?
 • מהי השעה המקומית בקליפורניה סיטי?
 • זמן המקומי בקליפורניה סיטי
 • קליפורניה סיטי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קליפורניה סיטי?
 • שעה בקליפורניה סיטי - מהי?
 • זמן קליפורניה סיטי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקליפורניה סיטי וכן זמן נוכחי בקליפורניה סיטי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קליפורניה סיטי מדויק. שעון קליפורניה סיטי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקליפורניה סיטי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.