שעה במונטווידאו, אורוגוואי:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה במונטווידאו, אורוגוואי

מידע בדף זה:

אורוגוואי - דגל הלאום:

אורוגוואי - דגל מונטווידאו היא עיר באורוגוואי. דגל הלאום של אורוגוואי מופיע בצד.

תמונות ממונטווידאו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר במונטווידאו:
תמונות ממונטווידאו

מיקומה של מונטווידאו

המיקום הגאוגרפי של העיר מונטווידאו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של מונטווידאו:
מיקומה של מונטווידאו34°53′1″S 56°10′55″W

השעה במונטווידאו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה במונטווידאו לשפות הבאות:

מונטווידאו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של מונטווידאו (אורוגוואי) הינו GMT-3
 • שעון ישראל מונטווידאו:השעון של מונטווידאו מאחר את שעון ישראל ב-6 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ומונטווידאו (אורוגוואי). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ומונטווידאו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל מונטווידאו או שעון ישראל אורוגוואי (זמן ישראל מונטווידאו)

שעה במונטווידאו, אורוגוואי:

מה השעה במונטווידאו? | שעה במונטווידאו | שעון מקומי במונטווידאו | זמן במונטווידאו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
22:12:45

מידע על העיר מונטווידאו באורוגוואי:

מונטווידאו (בספרדית: Montevideo) היא עיר הבירה, הנמל המרכזי, והעיר הגדולה ביותר באורוגוואי. מונטווידאו היא עיר עיקרית באורוגוואי, והעיר היחידה במדינה בעלת למעלה ממיליון תושבים. במונטווידאו ישנו נמל ימי, אחד מהחשובים באמריקה. בעיר נמצאות מצבות זיכרון ומוזיאונים רבים, וכמו כן גם מבנים היסטוריים וכיכרות. על פי מסד נתוני משאבי האנוש, מונטווידאו היא העיר בעלת איכות החיים הגבוהה ביותר באמריקה הלטינית.
העיר קרויה כנראה על שם ההר היחיד שניתן לראות מהעיר, כי פירוש שמה בספרדית הוא: "אני רואה הר".
נכון לשנת 2004, בעיר מתגוררים 1.8 מיליון תושבים (באורוגוואי כולה 3.43 מיליון תושבים)

מה השעה במונטווידאו - מידע:

דף מידע זה אודות מונטווידאו באורוגוואי נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה במונטווידאו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן במונטווידאו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים במונטווידאו, לפי שעון מונטווידאו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון מונטווידאו וזמן מונטווידאו או שעון אורוגוואי. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון מונטווידאו עכשיו וגם את שעון מונטווידאו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון מונטווידאו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה במונטווידאו?
 • מה הזמן במונטווידאו?
 • מהי השעה המקומית במונטווידאו?
 • זמן המקומי במונטווידאו
 • מונטווידאו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של מונטווידאו?
 • שעה במונטווידאו - מהי?
 • זמן מונטווידאו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית במונטווידאו וכן זמן נוכחי במונטווידאו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון מונטווידאו מדויק. שעון מונטווידאו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק במונטווידאו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.