שעה בקייפטאון, דרום אפריקה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקייפטאון, דרום אפריקה

מידע בדף זה:

דרום אפריקה - דגל הלאום:

דרום אפריקה - דגל קייפטאון היא עיר בדרום אפריקה. דגל הלאום של דרום אפריקה מופיע בצד.

תמונות מקייפטאון

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקייפטאון:
תמונות מקייפטאון

מיקומה של קייפטאון

המיקום הגאוגרפי של העיר קייפטאון עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קייפטאון:
מיקומה של קייפטאון33°55′31″S 18°25′26″E

השעה בקייפטאון - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקייפטאון לשפות הבאות:

קייפטאון - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קייפטאון (דרום אפריקה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל קייפטאון:השעון של קייפטאון מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקייפטאון (דרום אפריקה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקייפטאון.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קייפטאון או שעון ישראל דרום אפריקה (זמן ישראל קייפטאון)

שעה בקייפטאון, דרום אפריקה:

מה השעה בקייפטאון? | שעה בקייפטאון | שעון מקומי בקייפטאון | זמן בקייפטאון

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:01:32

מידע על העיר קייפטאון בדרום אפריקה:

קייפטאון (באנגלית: Cape Town, באפריקאנס: Kaapstad, בקוסה: iKapa) היא אחת משלוש ערי הבירה של דרום אפריקה ובירת פרובינציית הכף המערבי.
מיקומה הגאוגרפי של קייפטאון הוא על חצי אי הכֵּף שבקצהו הדרומי מזדקר הצוק של כף התקווה הטובה, שנתן לה את שמה - "עיר הכף". העיר ופרבריה בנויים סביב הר בעל פסגה שטוחה, הקרוי הר השולחן ומתנשא לגובה 1,086 מטר, לצד רכסי הרים נוספים, המהווים חלק מן התבנית הגאולוגית של חצי האי. קייפטאון מהווה יעד תיירות פופולרי בזכות אקלימה הים-תיכוני, נופיה וחופיה, צמחייה אנדמית מיוחדת, וקרבתה לכף התקוה הטובה ולחבל היין של דרום אפריקה הידוע ביינותיו.
קייפטאון משמשת כבירתה המחוקקת של דרום אפריקה - מקום מושב הפרלמנט (בצד פרטוריה - הבירה הראשית, האדמיניסטרטיבית והביצועית, מושב הממשלה והנשיא, ובלומפונטיין - הבירה המשפטית, מושב בית המשפט העליון). הצעה שהועלתה לאחרונה להעביר את הפרלמנט מקייפטאון לפרטוריה כדי לייעל את התנהלות השלטון, נתקלה בהתנגדות גורפת מצד תושבי קייפטאון.
העיר היא עיר נמל חשובה הודות למיקומה על מפרץ בקצה הדרום-מערבי של יבשת אפריקה ובפינה הדרום-מזרחית של האוקיינוס האטלנטי, לא הרחק מכף אגוליאש המקום בו הוא נפגש עם האוקיינוס ההודי. במשך דורות רבים, עד לפתיחתה של תעלת סואץ שאיפשרה לעקוף את אפריקה ממזרח, היה נמל קייפטאון תחנת מעבר הכרחית בדרך הימית בין אירופה לבין המזרח הרחוק. ואכן, ראשיתה של העיר הייתה כתחנת אספקה לאוניות סחר הולנדיות שעשו דרכן אל מזרח אסיה וחזרה.
בשנים האחרונות פוקד את העיר וסביבתה משבר מים קשה.

מה השעה בקייפטאון - מידע:

דף מידע זה אודות קייפטאון בדרום אפריקה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקייפטאון. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקייפטאון תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקייפטאון, לפי שעון קייפטאון. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קייפטאון וזמן קייפטאון או שעון דרום אפריקה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קייפטאון עכשיו וגם את שעון קייפטאון כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קייפטאון עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקייפטאון?
 • מה הזמן בקייפטאון?
 • מהי השעה המקומית בקייפטאון?
 • זמן המקומי בקייפטאון
 • קייפטאון - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קייפטאון?
 • שעה בקייפטאון - מהי?
 • זמן קייפטאון - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקייפטאון וכן זמן נוכחי בקייפטאון. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קייפטאון מדויק. שעון קייפטאון המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקייפטאון. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.