שעה ביוהנסבורג, דרום אפריקה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה ביוהנסבורג, דרום אפריקה

מידע בדף זה:

דרום אפריקה - דגל הלאום:

דרום אפריקה - דגל יוהנסבורג היא עיר בדרום אפריקה. דגל הלאום של דרום אפריקה מופיע בצד.

תמונות מיוהנסבורג

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר ביוהנסבורג:
תמונות מיוהנסבורג

מיקומה של יוהנסבורג

המיקום הגאוגרפי של העיר יוהנסבורג עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של יוהנסבורג:
מיקומה של יוהנסבורג26°12′16″S 28°2′44″E

השעה ביוהנסבורג - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה ביוהנסבורג לשפות הבאות:

יוהנסבורג - איזור זמן:

 • איזור הזמן של יוהנסבורג (דרום אפריקה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל יוהנסבורג:השעון של יוהנסבורג מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ויוהנסבורג (דרום אפריקה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ויוהנסבורג.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל יוהנסבורג או שעון ישראל דרום אפריקה (זמן ישראל יוהנסבורג)

שעה ביוהנסבורג, דרום אפריקה:

מה השעה ביוהנסבורג? | שעה ביוהנסבורג | שעון מקומי ביוהנסבורג | זמן ביוהנסבורג

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
20:48:28

מידע על העיר יוהנסבורג בדרום אפריקה:

יוהנסבורג (באנגלית: Johannesburg) היא העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בדרום אפריקה, ומרכז הסחר והכלכלה של המדינה. היא גם בירת פרובינציית חאוטנג (הכוללת בעיקר את יוהנסבורג, פרטוריה ופרווריהן). יוהנסבורג היא המרכז הפיננסי של המדינה, ומקום מושב הבורסה לניירות ערך הגדולה באפריקה.
שטחה האדיר של העיר - 1,644 קמ"ר (כפליים שטחה של ניו יורק, ופי 1.5 שטחה של לוס אנג'לס), הופך אותה לאחת הערים הגדולות בעולם מבחינת שטח גאוגרפי; שטח גדול זה נובע, בין היתר, מסיפוח אדמיניסטרטיבי של פרוורים, ערי לוויין ועיירות סמוכים שבעבר היו רשויות עצמאיות, וכן שטחי פארקים ויערות ביניהם. כתוצאה מכך, צפיפות האוכלוסייה בה נמוכה יחסית לכרכים גדולים.

מה השעה ביוהנסבורג - מידע:

דף מידע זה אודות יוהנסבורג בדרום אפריקה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה ביוהנסבורג. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן ביוהנסבורג תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים ביוהנסבורג, לפי שעון יוהנסבורג. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון יוהנסבורג וזמן יוהנסבורג או שעון דרום אפריקה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון יוהנסבורג עכשיו וגם את שעון יוהנסבורג כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון יוהנסבורג עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה ביוהנסבורג?
 • מה הזמן ביוהנסבורג?
 • מהי השעה המקומית ביוהנסבורג?
 • זמן המקומי ביוהנסבורג
 • יוהנסבורג - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של יוהנסבורג?
 • שעה ביוהנסבורג - מהי?
 • זמן יוהנסבורג - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית ביוהנסבורג וכן זמן נוכחי ביוהנסבורג. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון יוהנסבורג מדויק. שעון יוהנסבורג המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק ביוהנסבורג. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.